Motoryzacja dla firm

Artykuł napisany przez twistet. Umieszczony w kategorii Motoryzacja | 126 Wyświetleń

GD Star Rating
loading...

felgi staloweAktualnie ogromna ilość przedsiębiorstw podejmuje decyzje o wykorzystaniu wynajmu długoterminowego pojazdu. W większości wypadków są to przedsiębiorstwa, które używają pojazdów okolicznościowo czy w okresie wykonywania umów. Firmy które dopiero zaczynają się rozkręcać, wchodzą na rynek, zakłady które są agencjami firm obcokrajowych, a także te które pragną przynieść ulgę wydział przewozu.

Jest to świadczenie, które polega na sprzedaży kontrahentowi pewnych określonych rozstrzygnięć dotyczących przewozu w przedsiębiorstwie, bez konieczności kupna samochodów, rozbudowana o usługi administrowania nimi. Umowa taka może być podpisana nawet na czas kilku lat. Cena jest różna w zależności od okresu na jaki jest sygnowana umowa. masa spółek para się takiego typu świadczeniami, w tym także Ford. Proponuje on nadzwyczaj łatwy sposób zarządzania pojazdami, oraz doskonałą weryfikację wydatków. Firmy, które zdecydowane są na wynajem długoterminowy odbierają bardzo dużo dodatków. Za jednakową zawczasu uzgodnioną miesięczną opłatą, za jaką dostają pojazdy, znajdujące się pod opieką odpowiedniego konsultanta. Nie muszą zasilać oddziału logistycznego, mogą go zawęzić bądź nawet rozwiązać co ma rzetelny przekład na zyski firmy.

Nie są zobowiązane do realizowania rewizji stanu technicznego samochodów, mają zaręczone pokrycie funduszy powiązanych z użyciem samochodów. Ford nie ściąga żadnych zapłat wstępnych, a także zaręcza atrakcyjne ceny. Każdy klient, jaki zdecyduje się wykorzystać takie usługi ma zaręczoną szybką i doświadczoną obsługę. W skład wynajmu wchodzi m. in.: kupno samochodu, montowanie wybranego ekwipunku, pełen pakiet ubezpieczeń, rejestracja samochodów, fachowy serwis, wymiana kół, a także sprzedaż pojazdu po upływie całego sezonu najmu. Dodatkowo podpisując umowę z marką Ford w wypadku wynajmu pojazdów ciężarowych zapewnia on ewentualność zwrotu 100% podatku VAT z części serwisowej jak i tej finansowej.

Tagi: , , ,


Zobacz również:


Skomentuj artykuł

Musisz być zalogowany aby dodać opinie o tym artykule